Ciğerci Apo İstanbul

İstanbul Ciğerci Apo

Mersinli Ciğerci Apo, İstanbul Ataşehir’de, 1967’den beri değişmeyen lezzetiyle sizlerle. 350 kişi kapasiteli ve 45 araç kapasiteli otopark alanına sahip restoranımızda siz değerli müşterilerimize, başta yıllardır değişmeyen lezzetimiz olan ciğer şiş olmak üzere, et şiş, yürek şiş, tavuk şiş, adana kebap ve urfa kebap ile birlikte künefe tatlımızı da sunmaktayız. Restoranımızda toplamda 11 tabak mezemiz sınırsız olarak ikram edilmekte olup bu mezeler acılı ezme, yoğurtlu patlıcan, yeşil salata, sumaklı soğan, közlenmiş soğan, közlenmiş sarımsak, roka, maydanoz, biberiye turşusu, soğan turşusu, közlenmiş acı biber, közlenmiş domates ve kırmızı lahana salatasıdır. İstanbul Ataşehir’deki restoranımıza araçla gelecek misafirlerimiz için vale hizmeti sağlanmakta olup, çocuklu aileler için mama sandalyelerimiz ve çocuk oyun alanımız bulunmaktadır. İstanbul Ataşehir bölgesinde ana arterlere ulaşım kolaylığı olan lokasyonumuzda, kalabalık toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz nezih ve izole toplantı alanları düzenlenmiştir. Ayrıca, Mersinli Ciğerci Apo İstanbul Ataşehir şubemizde, ibadetleriniz için uygun koşullarda tefriş edilmiş mescidimiz ve restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için paket servisimiz bulunmaktadır.

Sınırsız Bol Meze

Mersinli Ciğerci Apo, İstanbul Ataşehir’de, aranan ve beklenen lezzetiyle sizlerle. 1967 yılından bu yana değişmeyen kalite standartlarımız ve önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti çerçevesinde siz değerli müşterilerimize ciğer şiş, et şiş, yürek şiş, tavuk şiş, adana kebap ve urfa kebap ile birlikte künefe ve kerebiç tatlılarımızın yanında sınırsız olarak 11 farklı tabakta 14 çeşit mezelerimizi ikram etmekteyiz. Bu mezeler acılı ezme, yoğurtlu patlıcan, yeşil salata, sumaklı soğan, közlenmiş soğan, közlenmiş sarımsak, roka, maydanoz, biberiye turşusu, soğan turşusu, közlenmiş acı biber, közlenmiş domates ve kırmızı lahana salatası olup yemeğiniz süresince istediğiniz mezemizden istediğiniz kadar ücretsiz olarak servis edilmeye devam edilmektedir.

Değişmeyen Lezzet

Mersinli Ciğerci Apo olarak, İstanbul Ataşehir’de, siz değerli müşterilerimize yıllardır değişmeyen lezzetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz. 1967 yılında çıktığımız bu lezzet yolculuğunda her zaman önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu şartlar gereği sizlere kaliteli ürünlerden özenle hazırlanmış lezzetlerimiz olan ciğer şiş, et şiş, yürek şiş, tavuk şiş, adana kebap ve urfa kebap ile birlikte künefe ve kerebiç tatlılarımızın yanında sınırsız olarak 11 farklı tabakta 14 çeşit mezelerimizi ikram etmekteyiz. Yıllara meydan okuyan lezzetlerimizden tatmak ve İstanbul Ataşehir’deki restoranımızın keyifli ortamının tadını çıkarmak için sizleri davet ediyoruz.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Bize Ulaşın

Barbaros, Barbaros Cd. No:239, 34746 Ataşehir/İstanbul

0216 470 10 33

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com